Don McCullin

Fotografia nie jest związana z patrzeniem lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić, aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia cokolwiek odczuwali - Don McCullin

Kilka słów o nas

Jeśli jesteś na tej stronie to prawdopodobnie chciałbyś dowiedzieć się czegoś o nas. Każde z nas ma inny sposób patrzenia na świat, inne doświadczenia, inną wrażliwość, chciałoby się rzec – inną czułość. Dzięki temu stanowimy doskonały zespół. Zespół, który połączyła wspólna fotograficzna pasja. Pasja, dzięki której jesteśmy szczęśliwi i która umożliwia nam dawanie radości innym.

 

W 2007 roku ukończyłam studia pedagogiczno-plastyczne oraz instruktorski kurs kwalifikacyjny z dziedziny fotografii (certyfikat wydany przez Narodowe Centrum Kultury). Fotografia szybko stała się moją pasją. W moim dorobku znajdują się przede wszystkim zdjęcia ślubne i portretowe. Dodatkowo zdobyłam doświadczenie w prowadzeniu warsztatów fotografii artystycznej dla dzieci, młodzieży i studentów współpracując z renomowanymi biurami podróży oraz szkołami.

Sylwia Suchocka (Gąsior)

Obraz zawsze mnie pociągał, choć na początku był to obraz ruchomy. Od dzieciństwa chciałem kręcić filmy. Przez pewien czas nawet bardzo amatorsko się tym zajmowałem. Kiedy doszedłem do wniosku, że nie mogę poświęcić życia dla filmu, postanowiłem zatrzymać ruchomy obraz w obiektywie – tak narodziła się moja pasja do fotografii. Jeszcze w czasach szkoły podstawowej poznawałem techniki fotografii analogowej oraz pracy w ciemni. Wtedy traktowałem to jako hobby. Po kilkunastu latach wróciłem do fotografii na poważnie, chociaż cały czas jest to dla mnie przede wszystkim świetna zabawa.

Marek Suchocki
  • posiadamy uprawnienia do fotografowania podczas liturgii w kościołach i obiektach sakralnych
  • ukończyliśmy studia podyplomowe (kierunek: fotografia) na Wydziale Artystycznym Kolegium Sztuk Pięknych UMCS
  • nasze zdjęcia publikowane były w prasie regionalnej i ogólnopolskiej

 To my. Sylwia i Marek. Fotograficzni.  

Współpracowaliśmy z: