Don McCullin

Fotografia nie jest związana z patrzeniem lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić, aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia cokolwiek odczuwali - Don McCullin

Jam jest Dudka

W życiu są  takie chwile, kiedy człowiek czuje, że uczestniczy w czymś naprawdę wyjątkowym i niezwykłym. Jako fotograf miałam ogromną przyjemność brać udział w muzycznym projekcie młodych i zdolnych ludzi.

Drohiczyńskie Warsztaty Muzyki Liturgicznej to projekt, który został stworzony przez młodych dla młodych. Spotykają się już od 5 lat, by wspólnie przez modlitwę i rozwój  pasji, jaką jest muzyka, zbliżać się do Boga. Pragną zainteresować młodzież własnym regionem, zachęcić do pogłębiania wiedzy o jego muzycznych korzeniach. Nieustannie starają się, by to, co robią było coraz lepsze. Chcą by młodzi ludzie, często pochodzący z małych miasteczek i wiosek, mieli możliwość doskonalenia swoich talentów. Dla niektórych jest to jedyna taka okazja.

Dziś otrzymałam płytę z kolędami i pastorałkami w ich wykonaniu. Miło jest widzieć zdjęcia swojego autorstwa na okładce, ale jeszcze milej jest posłuchać tego co jest w środku. Jak to ktoś powiedział – prawdziwa uczta dla ucha i ducha. Ci młodzi ludzie są naprawdę niesamowici, zarówno na żywo jak i na płycie. Oczarowali mnie sobą bardzo. Nie wyobrażam już sobie świąt bez ich muzyki w tle.

Dodany przez